Çevre Sağlığı Ekibimiz Hizmet Alanları Hedef Vektörler Haşere Haritası Kene Kontrolü Kullanılacak Ürünler ve Etki Alanları Sık Sorulan Sorular Önemli Uyarı

Hakkımızda

İlhanlar Çevre Sağlığı;
1999 yılından bugüne değişmeyen hizmet anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir.
Şirketimiz ilaçlama sektöründeki teknoloji yakından takip edip çıkan son sistem ekipmanlar kullanmaktadır.

Haşere türleri kendi içlerinde bir çok çeşide ayrılmaktadırlar; bunlar yürüyenler, uçanlar, kemirgenler ve diğer zararlılar olmak üzere ayrılırlar. Insan sağlığını tehdit edici hastalık mikropları taşıyan bu canlılar ile mücade planlı, programlı ve sistemli çalışma gerektirir. Bu canlılar hızlı üreyebilmeleri ve her ortam şartlarında rahatlıkla yaşabildikleri için genel yaşantımızda büyük sıkıntılar yaratırlar. Bu nedenle periyodik olarak ilaçlama yapılması gerekmektedir. Sağlıklı bir yaşam standardının göstergesi haşerelerin yok edilmesi ve kontrol altında tutulmasıdır.

Firma olarak haşere mücadelesinde kullanacağımız ilaçların seçiminde tercihimiz; gelişmiş ülkelerde de kullanılan güvenilirliği ve kalitesi ispatlanmış ve belgelenmiş, insan sağlığına ve çevre sağlığına dost bir o kadarda hedef vektörlere düşman olan, Dünya sağlık örgütü (WHOPES) onaylı ilaçlar ve Sağlık Bakanlığının onay verdiği ilaçlardan oluşmaktadır.

İlhanlar Çevre Sağlığı; Alanında Uzman Ziraat mühendisleri ile bizlerden istenilen ilaçlama talebini en kısa şekilde en doğru biçimde profesyonel ekibimizle çözmektir.

Haşerelerle mücadele konusunda bizlerden bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Zehirlenme Durumunda Ücretsiz 114 (Uzem) arayınız.

WebmailYönetim Paneli Çevre Sağlığı | Veteriner Polikliniği | Gıda | Tarım ve Hayvancılık
ACT REKLAM